WADER Play Tracks Garage 3 patra


Litujeme, prodej výrobku skončil anebo je dočasně nedostupný

Značka:  
Wader  (všechny výrobky značky)
Cena vč. DPH:
578 Kč
Vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu

Kód:  
216019
Záruka:  
24 měsíců

Popis produktu


Tříúrovňové parkoviště ze série Play Tracks Garage je fantastická hračka pro nejmenší automobilové nadšence. Moderní, lehká a snadno sestavitelná konstrukce umožňuje uspořádat dráhy do různých tvarů a poskytne vašemu dítěti spoustu zábavy a hodiny skvělé hry. Pestrobarevné prvky vytvářejí patrový silniční systém o celkové délce 4,6 m a třípodlažní garáž. Sada obsahuje auto Kid Cars Sport a Kid Cars Sport s přívěsem, který převáží další vozidlo, dekorace a sadu samolepek. Sada umožňuje vytvářet mnoho herních scénářů, podněcuje fantazii našich dětí a inspiruje je k tvůrčímu myšlení.

Hra se sadou Play Tracks Garage podporuje motorický rozvoj nejmenších dětí, zejména jejich drobnou motoriku, manuální zručnost, přesnost pohybu a koordinaci očí a rukou, učí logickému myšlení a prostorové orientaci. Díky různobarevným prvkům si děti osvojí a upevní názvy základních barev. Při hře se naše dítě učí pravidla silničního provozu a bezpečnému přecházení silnice. Všechny prvky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, pro děti bezpečného a odolného plastu, díky němuž si všechny části trasy zachovávají svůj tvar a barvu po mnoho let. Sada je zabalena v estetické krabičce, která je ideální jako dárek.

Technický popis sada se skládá z barevných, snadno sestavitelných prvků, které tvoří tříúrovňovou garáž a patrovou silnici o celkové délce 4,6 m sada obsahuje také autíčka Kid Cars, dekorace a sadu 96 samolepek, které dělají hru zajímavější jednoduchá montáž konstrukce vhodná pro děti 1+ sada je zabalena v pěkné krabici, ideální jako dárek.

 
Rádi Vám pomůžeme
+420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.cz


Babymall.cz

Adresa pro vrácení zboží, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.cz
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín

babymall@babymall.cz
tel.: +420 739 668 252

Dodavatel:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00

Značky na Babymall.cz

Kontakt
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamace
Zásady zpracování osobních údajů
Používání cookies na webu babymall.cz
Vrácení zboží

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
Společnost je zapsána v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.Platební metody GoPay


Babymall v dalších zemích: Babymall.sk, Babymall.pl

LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2022 LEGO Group.
Babymall® je ochranná známka Levron s.r.o. Babymall.cz ©2022 Levron s.r.o.Zavřít

    Babymall.cz
    Najdeme vše ...
    0