» Vše o nákupu - Babymall.cz » Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Společnost Levron s.r.o. věnuje velké úsilí ochraně osobních údajů. Toto prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů vysvětluje shromažďování a využívání osobních údajů na webu Levron s.r.o. (www.Babymall.cz) (dále Web). Používáním webu souhlasíte se shromažďováním informací a použitím postupů popsaných v tomto prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů.

Shromažďování vašich osobních údajů

Pokud budeme potřebovat údaje, které vás budou identifikovat (osobní údaje) nebo které nám umožní vás kontaktovat za účelem poskytnutí produktu nebo služby, jež jste si vyžádali, požádáme vás o ně.

Použití osobních údajů

Osobní údaje shromážděné na tomto webu budou používány k jeho provozu a k poskytování produktů a služeb, které jste si vyžádali nebo k nimž jste dali souhlas. Vaše osobní údaje můžeme využít k tomu, abychom vám poskytli důležité informace o produktu nebo službě, které používáte, včetně důležitých aktualizací a upozornění. Navíc vám, s vaším souhlasem, můžeme zasílat informace o jiných produktech a službách společnosti Levron s.r.o.

Kontrola nad vašimi osobními údaji

Pokud v tomto prohlášení není uvedeno jinak, nebudou osobní údaje, které na tomto webu poskytnete, bez vašeho souhlasu sdělovány mimo společnost Levron s.r.o. Ke svým osobním údajům máte přístup a můžete v nich zvolit způsob kontaktování.

Zabezpečení vašich osobních údajů

Společnost Levron s.r.o. věnuje ochraně zabezpečení vašich osobních údajů velkou pozornost. Pomocí celé řady zabezpečovacích technologií a postupů pomáháme chránit vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Osobní údaje, které nám poskytnete, uchováváme například na počítačových serverech s omezeným přístupem, jež se nacházejí v zabezpečených zařízeních.


Babymall.cz

Dodavatel:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
info@Babymall.cz
tel.: +420 739 668 252

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
Společnost je zapsána v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.Platební metody GoPay


LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2017 LEGO Group.
Babymall® je ochranná známka Levron s.r.o. Babymall.cz ©2017 Levron s.r.o.

Babymall.cz
Váš košík: 0 ks za celkem: 0 Kč
0