» Péče o dítě » Krmení » Odsávačky mateřského mléka »  Dvouplášťová elektrická odsávačka mateřského mléka TWINNY - handsfree

Dvouplášťová elektrická odsávačka mateřského mléka TWINNY - handsfree


Značka:  
Baby ONO  (všechny výrobky značky)
Dostupnost: skladem

Cena vč. DPH:
1 613 Kč
Vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu

Kód:  
296414
Záruka:  
24 měsíců

Popis produktu


Patříte mezi maminky, které jsou neustále v pohybu? Máme pro vás produkt, který se hodí k vašemu aktivnímu životnímu stylu.
Bezdrátová odsávačka mateřského mléka TWINNY vám umožní dělat mnoho věcí najednou - přesně tak, jak to máte rády! Stačí ji jen zastrčit do kojicí podprsenky. Bude vám odsávat prsa, zatímco vy se budete věnovat ostatním úkonům, kterých je v životě maminky nepřeberné množství.
TWINNY je dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka, takže ji můžete používat na jeden nebo oba prsy v závislosti na okolnostech a potřebách.
Tento diskrétní a lehký pomocník vám poskytne volnost pohybu a více času.

Praktická stránka
Tato odsávačka mateřského mléka funguje bez použití rukou. Jedná se o inovativní výrobek, který vám umožňuje odsávat mateřské mléko a zároveň dělat jiné věci. Které to jsou? To záleží jen na vás! Uvolněte si ruce a udělejte si čas pro sebe.

Záleží jen na vás, zda chcete odsávačku používat na jednom, nebo na dvou prsou, a získat tak více mléka. Obě mušle jsou spojeny speciální hadičkou, jejíž délku si můžete nastavit podle svých preferencí.

Elektrická odsávačka mateřského mléka TWINNY shell je bezdrátová - má zabudovanou dobíjecí baterii. Je lehká, takže zastrčená do kojicí podprsenky vám pomůže odsávat diskrétně za jakýchkoli podmínek.

Třífázová odsávačka mateřského mléka pracuje s 9 úrovněmi regulace sacího výkonu. K dispozici máte až 3 režimy - stimulace laktace, hluboké odsávání a dvojitá frekvence - ideální pro vyprazdňování prsou.
Máte jistotu hygienického a bezpečného čerpání. Speciální membrána a ventil chrání jednotku, takže potraviny nevytékají do čerpadla a odtoku.

Přehledný displej vám ukáže, v jakém režimu a stupni odsávání se odsávačka nachází. Můžete také zkontrolovat provozní dobu a stav baterie. Díky velkým tlačítkům je ovládání bezproblémové.

V sadě najdete ke každé mušli základní nálevku o velikosti 28 mm a dvě redukce: 21 mm a 24 mm. Díky tomu můžete velikost nálevky přizpůsobit své nálevce. Díly jsou vyrobeny z měkkého silikonu, takže nedráždí vaši pokožku.

Dlouhá pracovní doba
Třífázová odsávačka mateřského mléka funguje na plně nabitou baterii až 2 hodiny. Má režim automatického vypnutí po 30 minutách. Nabijete ji rychle pomocí kabelu USB-C.
V sadě najdete pro každou mušli základní nálevku o velikosti 28 mm a dvě redukce: 21 mm a 24 mm. Díky tomu můžete velikost nálevky přizpůsobit své bradavce. Díly jsou vyrobeny z měkkého silikonu, takže nedráždí vaši pokožku.

Dali jsme si záležet, abychom zajistili vysokou kvalitu výrobku. Dvojitá odsávačka mateřského mléka TWINNY je vyrobena ze speciálního potravinářského plastu.

REŽIMY PROVOZU
1. Režim odsávání - v tomto režimu nastavíte sací výkon od 1 do 9. Jednotlivé úrovně se liší od nízkého po vysoký sací výkon.
2. Režim 2 v 1 neboli stimulace a masáž - cyklus 8 masážních pohybů následovaných 1 sacím pohybem. Tento režim se doporučuje ke zklidnění bolesti přeplněných prsou a jejich stimulaci k odstříkání většího množství mléka za kratší dobu.
3. Dvoufrekvenční režim režim kombinující výhody střídavého odsávání, tj. s vysokou a nízkou silou. Cyklus proměnlivé síly sání (slabé - pauza - silné) účinně pomáhá stimulovat konkávní bradavky.

3 vyměnitelné nálevky! Věděli jste, že o tom, zda je odsávačka vhodná, nerozhoduje velikost prsu, ale velikost bradavky? Výběrem odsávačky mateřského mléka TWINNY máte téměř 100% jistotu, že vám bude dokonale vyhovovat. Proč?

Na naše odsávačky mateřského mléka vám poskytujeme dvouletou záruku. Pokud bude potřeba vaši elektrickou odsávačku mateřského mléka během záruční doby opravit, obraťte se na servis Babyono. Odsávačku mateřského mléka si od vás vyzvedneme a předáme vám náhradní přístroj - na naše náklady, prostřednictvím kurýrní služby.
Kromě toho vám nabízíme kompletní servis a náhradní díly pro naše odsávačky mateřského mléka. I po uplynutí dvouleté lhůty si tak u nás můžete zakoupit náhradní díly a prodloužit tak životnost své odsávačky mateřského mléka.

Odsávačka mateřského mléka TWINNY, 2 mušle
hadička, hadička na krmení pro druhou odsávačku
2 silikonové redukce nálevky o průměru 21 mm a 24 mm
nabíjecí kabel USB-C
úložná taška
objem mušle 150 ml
hmotnost jedné mušle 277 g
kapacita baterie 1100 mAh
doba provozu na plně nabitou baterii: cca 120 min.

Dvouplášťová elektrická odsávačka mateřského mléka TWINNY - handsfree
Zákazníci, kteří koupili tento výrobek, si také objednali:

Medela Klobouček prsních bradavek Contact - 2ks , velikost M
Medela Klobouček prsních bradavek Contact - 2ks , velikost M
268,- Kč
268,- Kč
Antikoliková širokootvorová savička Baby Ono, 0m+
Antikoliková širokootvorová savička Baby Ono, 0m+
43,- Kč
Elektrický ohřívač jídla a sterilizátor 2v1 Baby Ono HONEY
Elektrický ohřívač jídla a sterilizátor 2v1 Baby Ono HONEY
883,- Kč
Medela Klobouček prsních bradavek Contact - 2ks , velikost S
Medela Klobouček prsních bradavek Contact - 2ks , velikost S
268,- Kč
268,- Kč
Sterilní sáčky pro skladování mateřského mléka a pokrmů Akuku 150ml 30ks
Sterilní sáčky pro skladování mateřského mléka a pokrmů Akuku 150ml 30ks
81,- KčRádi Vám pomůžeme
+420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.cz


Babymall.cz

Adresa pro vrácení zboží, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.cz
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín

babymall@babymall.cz
tel.: +420 739 668 252

Dodavatel:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00

Značky na Babymall.cz

Kontakt
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamace
Zásady zpracování osobních údajů
Používání cookies na webu babymall.cz
Vrácení zboží

Nastavení cookies

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
Společnost je zapsána v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.Platební metody GoPay


Babymall v dalších zemích: Babymall.sk, Babymall.pl

LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® je ochranná známka Levron s.r.o. Babymall.cz ©2023 Levron s.r.o.