» Dětské prádlo pro holky

Dětské prádlo pro holky

  Top kvalita

  vše vyrobeno v ČR

  100% hřejivá a příjemná bavlna

  pro kluky i holky

 


Cena


Doporučujeme Podle ceny od nejnižší Podle ceny od nejvyšší

Je nám líto, ale v dané kategorii žádný výrobek není...

Dětské prádlo pro maximální komfort Vašeho dítěte

Dětské spodní prádlo nechybí v šatníku každého dítěte. V našem sortimentu najdete veškeré spodní prádlo pro děti - dětské kalhotky, dětské košilky a dětské podprsenky pro všechny věkové kategorie od předškoláků po vyšší stupeň základní školy.

Naše dětské spodní prádlo je velmi oblíbené, protože dětem poskytuje maximální komfort a je vyrobeno ze 100% bavlny. Také se snadno pere a díky své kvalitě je Vaše dítě může nosit znovu a znovu a prádlo si stále si udržuje svůj původní tvar.

Nabízíme pestrou škálu barev a vzorů. Ať už máte rádi bílé spodní prádlo, jednobarevné či pestrobarevné spodní prádlo, anebo upřednostňujete dětské prádlo barevné se vzorem, u nás si vybere každý a Vaše dítě si je zamiluje!

Dětské oblečení (dětská trička, pyžámka) a spodní prádlo (kalhotky, slipy, trenýrky, košilky, nátělníky) , které Vám nabízíme, je vyráběno speciálně pro obchod babymall.cz.

Veškeré dětské oblečení v našem sortimentu vyrábíme v ČR a pouze z materiálů vyprodukovaných v Evropské unii, tedy žádná ‘čína‘. Všechny materiály jsou certifikovány a samozřejmě zdravotně nezávadné, tudíž je naše dětské prádlo a oblečení maximálně vhodné pro děti.

Veškeré oblečení pro děti je vyráběno z kvalitních materiálů vhodných pro časté praní. Důraz je kladen také na kvalitu zpracování českou firmou, která má více jak dvacetileté zkušenosti s výrobou prádla.

Myslíme na komfort a pohodlí Vašeho dítěte, proto vyrábíme dětské oblečení z přírodních materiálů, např. 100% bavlna a 100% BIO bavlna. Střihy jsou speciálně navrženy pro každou velikost a všechny trička i spodní prádlo nejdříve zkoušíme na vlastních dětech, které si naše oblečení i spodní prádlo velice oblíbily!

Naše nabídka zahrnuje dětská trička, dětské prádlo – dívčí prádlo (košilka, kalhotky) i chlapecké prádlo (nátělník, trenýrky, slipy), dětská pyžámka a další. Dětské prádlo je vyráběno ze 100% bavlny.

Jelikož má dnes stále více dětí citlivou pokožku, v naší nabídce nechybí dětské oblečení a prádlo z přírodních materiálů jako je 100% BIO bavlna.

Proč je biobavlna dobrá a proč zvolit oblečení z biobavlny?
•    Na dotyk je měkčí, protože je neporušená chemikáliemi, které se užívají při běžném pěstování bavlny
•    Je vhodná pro citlivou pokožku alergiků, protože neobsahuje škodlivé chemikálie
•    Tkaniny z biobavlny procházejí nižším stupněm zpracování a jsou tak trvanlivější a zachovávají si větší přirozenou měkkost. Za Vaše peníze tedy získáváte mnohem vyšší kvalitu a ještě i dobrý pocit…
•    Krásně voní, protože se při zpracování nepoužívá formaldehyde
• Biobavlna má vyšší stupeň prodyšnosti.

Biobavlna nabízí alternativu. Pěstuje se již ve více než 22 zemích, včetně mnoha rozvojových. Poptávka po biobavlně neustále stoupá. Tlak poptávky může přímo ovlivnit způsob pěstování a má tak vliv na větší bezpečnost životního prostředí i pozitivní sociální dopad na život farmářů pěstujících bavlnu. I vy tak můžete pomoci…

A co je biobavlna?
Biobavlna (psáno také jako bio bavlna/bio-bavlna), nebo se jí říká i organická bavlna (pod vlivem anglického výrazu "organic cotton"), je bavlna vypěstovaná bez použití syntetických chemických pesticidů, herbicidů a hnojiv. Místo zemědělských pesticidů se používají přírodní metody. Při zpracování a výrobě oblečení z biobavlny nejsou užívány toxické chemikálie. Při nošení a používání výrobků z biobavlny nejsme vystaveni možnému působení chemických residuí a zároveň svým malým podílem přispíváme k ochraně našeho životního prostředí.
A navíc - tkaniny z biobavlny procházejí nižším stupněm zpracování a jsou tak trvanlivější a zachovávají si větší přirozenou měkkost.
Biobavlna se často pěstuje i v rámci různých fair trade projektů, ať již certifikovaných nebo necertifikovaných a její následné zpracování malými firmami, které při zpracování bavlny v konečný výrobek dbají na etické pracovní podmínky, Vám dává vědomí, že Vaše oblečení nebo jiný textil nebyl ušit v tzv. sweatshopech za nepředstavitelných pracovních podmínek např. dětmi.

Dětské oblečení

Babymall.cz

Dodavatel:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
info@Babymall.cz
tel.: +420 739 668 252

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
Společnost je zapsána v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.Platební metody GoPay


LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2017 LEGO Group.
Babymall® je ochranná známka Levron s.r.o. Babymall.cz ©2017 Levron s.r.o.

Babymall.cz
Váš košík: 0 ks za celkem: 0 Kč
0