COBI 5848 Ozbrojené síly Víceúčelový stíhací letoun EUROFIGHTER 644 ks


Litujeme, prodej výrobku skončil anebo je dočasně nedostupný

Věk:  
8+ let


GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY
Tento produkt Vám nabízíme, podle údajů z českých cenových srovnávačů, nejlevněji.
S námi ušetříte.


Cena vč. DPH:
1 243 Kč
Vrácení zboží do 30 dnů bez udání důvodu

Kód:  
297674
Záruka:  
24 měsíců

Popis produktu


Pomocí 644 vysoce kvalitních stavebních bloků COBI postavíte víceúčelovou stíhačku EUROFIGHTER v barvách německého letectva. Sada byla pečlivě navržena v měřítku 1:48 a doplňuje kolekci Armed Forces. Obsahuje otevírací kabinu, pohyblivá křidélka a kola. Podvozek lze kdykoli snadno odpojit pro lepší zobrazení letadla na cihlovém stojanu, který je součástí sady. Jmenovka je součástí. Díky intuitivnímu návodu je stavba jednoduchá a nebude činit problém ani méně pokročilým stavitelům. Bloky mají kvalitní potisky, které se neopotřebovávají ani při intenzivním používání. Sada splní očekávání leteckých, vojenských a blokových nadšenců. Eurofighter bude vypadat skvěle ve vaší sbírce ozbrojených sil, bez ohledu na to, jak jste starý. Letoun Eurofighter je víceúčelová proudová stíhačka vyvinutá konsorciem Eurofighter GmbH, které zahrnuje Spojené království, Německo, Itálii a Španělsko. Do provozu byl uveden v roce 2003 a používá jej několik zemí po celém světě.

Eurofighter Typhoon je schopen dosahovat nadzvukové rychlosti a vyznačuje se vysokou manévrovatelností. Toto jednomístné letadlo je vybaveno pokročilými radarovými a elektronickými systémy a má schopnost detekovat, sledovat a zasahovat vzdušné a pozemní cíle pomocí nesených střel a bomb. Maximální rychlost Eurofighteru je přibližně 2 495 km/h a operační dosah je přibližně 2 900 km. Eurofighter Typhoon je široce používán pro obranné úkoly, vzdušné hlídkování, boj proti vzdušným a pozemním cílům a pro podporu operací pozemních sil. Je považována za jednu z nejmodernějších stíhaček na světě a je klíčovým prvkem evropské protivzdušné obrany. Stíhačky Eurofighter jsou do Německa dodávány ve třech tranších od roku 2004. Rozdíly ve vybavení, které se objevily v průběhu let, jsou eliminovány úpravami a programy výměny za novější verze.

Vlastnosti produktu: - vyrobeno v EU firmou s více než 35 letou tradicí, - splňují bezpečnostní normy pro dětské výrobky, - plně kompatibilní s jinými značkami stavebnic, - bloky s potisky se nedeformují a nevyblednou při hře popř. pod vlivem teploty, - jasné a intuitivní pokyny na základě nákresů a ikon, - 100% potisk, žádné nálepky, - cihlový stojan, - štítek s názvem sady.

Obsah balení: - 644 vysoce kvalitních prvků
Rozměry modelu: 34,5x24x11,8cm
Rozměry balení: 45x28x6cm

Věk:  
8+ letRádi Vám pomůžeme
+420 739 668 252 / 8 - 16 hod.
babymall@babymall.cz


Babymall.cz

Adresa pro vrácení zboží, sklad:
Levron s.r.o. - babymall.cz
areál Cihelna Hlučín
hala č. 4
U Cihelny 230/3
748 01 Hlučín

babymall@babymall.cz
tel.: +420 739 668 252

Dodavatel:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00

Značky na Babymall.cz

Kontakt
Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamace
Zásady zpracování osobních údajů
Používání cookies na webu babymall.cz
Vrácení zboží

Nastavení cookies

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
Společnost je zapsána v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.Platební metody GoPay


Babymall v dalších zemích: Babymall.sk, Babymall.pl

LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2023 LEGO Group.
Babymall® je ochranná známka Levron s.r.o. Babymall.cz ©2023 Levron s.r.o.