» Poradna Babymall » Vybíráme židli pro děti k psacímu stolu

Vybíráme židli pro děti k psacímu stolu

Mezi rostoucí židle můžeme řadit všechny dětské židle, které mění svou výšku a hloubku sedu nastavitelnou v závislosti na výšce dítěte. Tak je dětské tělo podepřeno ve správných místech a židle vždy zaručuje správnou polohu při sezení dítěte nejen u psacího stolu.

Jaké rostoucí židle nabízíme?

Dřevěné rostoucí židle

Základním členěním rostoucích židlí může být jejich využití anebo materiál, který se pro výrobu používá. V naší nabídce najdete dřevěné dětské židličky, mezi kterými nabízíme:

Tyto rostoucí židle jsou určeny pro nejmenší děti, jsou konstruovány ze dřeva, případně plastových dílů. Jejich využití je široké, většinou se používají u jídelních stolů anebo kuchyňských linek a Vaše dítě tak může být vždy s Vámi a sledovat, co právě děláte. Židle jsou doplněny i o jídelní pultíky a dají se tak snadno proměnit v židličky jídelní. Plní tak více funkcí najednou.

Rostoucí židle k psacímu stolu

Tyto židle se liší svým pojetím od předcházející skupiny, jsou konstruovány z materiálů, které se podobají normálním kancelářským židlím, svou ergonometrií ale respektují potřeby malého těla. Dají se nastavit různými způsoby v různých směrech a to zejména výšku a hloubku sedu a dále výšku a sklon opěrky zad. Pomocí těchto parametrů můžeme dosáhnout správné polohy dětského těla při práci a hře.

Nabízíme tyto značky rostoucích židlí k psacímu stolu:

Rostoucí židle předchází zdravotním problémům s páteří

Podle různých tvrzení je prokázáno, že rostoucí židle předchází problémům s vývojem páteře, omezuje bolestivost a hlavně napomáhají Vašemu dítěti ve zdravém růstu. Dítě se při práci a zábavě u stolu nehrbí, nemá kolena ve špatné výšce, ruce má správně položeny na desce pracovního stolu, sedí na přiměřeně tvrdé podložce.

Rostoucí židle s certifikáty a prodlouženou zárukou - garance kvality

Výrobci a dodavatelé rostoucích židlí se snaží pro Vás zákazníky zajistit co největší garanci kvality. Nabízíme tak výrobky, které disponují různými certifikáty kvality anebo výrobky, které mají prodlouženou záruku až na 5 let.

Proč jsou rostoucí židle dobré?

  • vytvářejí pro dítě přirozené pracovní prostředí
  • zabraňují bolesti zad způsobené nezdravým sezením

Babymall.cz

Dodavatel:
Levron s.r.o.
Sokola Tůmy 743/16
Ostrava 709 00
info@Babymall.cz
tel.: +420 739 668 252

IČ: 27850790
DIČ: CZ27850790
Společnost je zapsána v OR KS
v Ostravě, odd. C, vložka 31616.Platební metody GoPay


LEGO, logo LEGO, Minifigurka, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO, a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky LEGO Group. ©2017 LEGO Group.
Babymall® je ochranná známka Levron s.r.o. Babymall.cz ©2017 Levron s.r.o.

Babymall.cz
Váš košík: 0 ks za celkem: 0 Kč
0